MATCH! En de allerlaatste van 2024: Excellent Finance biedt vanwege hun verhuizing divers meubilair aan. Ook prachtige kunstbloemen op sokkels. Marga van Stichting Longgenoten had hier interesse in om de huiskamer van het longpunt in Den Helder op te sieren.
Het Longfonds is in het hele land actief. Op diverse plekken worden activiteiten voor mensen met een longziekte georganiseerd. Van koffie-ochtenden tot mondharmonica spelen of samen zingen. Echt, van alles! Zo ook in Den Helder, door Stichting Longgenoten.
Als tegenprestatie krijgt het team van Excellent Finance heerlijke taart. Echter pas op 9 januari omdat nu veel mensen vrij zijn. Dat is nog eens iets lekkers in het vooruitzicht hebben. Een goed begin van 2025 en een prachtige laatste match van 2024.