MATCH! Kasten van SeaMar voor Lichtschip Texel

15 januari 2025

Vanwege hun verbouwing doet SeaMar veel kantoormeubilair weg. Er is altijd wel een stichting op zoek naar iets of komt iets tegen wat precies past. Zo ook Sjaak van Museum Lichtschip Texel. Er waren twee lage kastjes die precies zouden passen in het schip.

Al vanaf 1996 is Museum Lichtschip Texel de absolute blikvanger in Museumhaven Willemsoord op de voormalige Rijkswerf Willemsoord in Den Helder. Het prachtig gerestaureerde schip ligt op een steenworp afstand afgemeerd van de helling waar zij in 1951 van stapel is gelopen. Veertig jaar lang zou het lichtschip voor de Nederlandse kust een betrouwbaar baken in zee zijn. Thans is het schip een lichtend middelpunt in een bijzondere museale schepencollectie.
Het vaartuig met een interessante levensloop is met veel zorg en liefde is gerestaureerd door de  vrijwilligers van de Stichting Historie der Kustverlichting en is hierdoor als maritiem erfgoed voor de toekomst behouden gebleven.

We maakten een afspraak en de kastjes werden opgehaald. Ze krijgen een mooie nieuwe bestemming op dit mooie schip!

Als tegenprestatie wordt er een donatie gedaan aan Dierentehuis ’t Schuthok! Dit initiatief komt bij SeaMar vandaag. Een win-win-winsituatie die Den Helder en Julianadorp weer een beetje mooier maakt. Maatschappelijke impact maakt het verschil!

Deel het bericht:
"MATCH! Kasten van SeaMar voor Lichtschip Texel"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Scroll naar boven